wtorek, 26 marca 2013

Turystyka – polskie wybrzeże – kompendium wiedzy

Kategoia: Turystyka

O czym poczytamy - kilka zdań od autora:

Witam wszystkich

Prowadzę blog o turystyce na polskim wybrzeżu.
Na blogu staram się przybliżyć poszczególne miejsca warte zobaczenia nad polskim morzem oraz przekazać swoistego rodzaju kompendium wiedzy na ten temat. Poszczególne publikacje (posty) zawierają zarówno ogólny zarys danego kurortu oraz tego co stanowi o jego niepowtarzalnym charakterze, jak również wskazówki co do miejsc noclegowych o różnym standardzie oraz punktów gastronomicznych.

Ponadto znajdują się tam również informacje na temat komunikacji lokalnej, możliwości dojazdu oraz o zabytkach, ciekawych miejscach i innych atrakcjach nie tylko rekomendowanych przez oficjalne przewodniki. Blog rozpoczęłam od omówienia „polskiej Wenecji” czyli Świnoujścia położonego na 44 wyspach, szczegółowe informacje znajdują na umieszczonym na stronie głównej katalogu dotychczasowych wpisów.

Na blogu na osobnych stronach są także udostępnione: „Galeria zabawnych zdjęć z podróży” oraz „Dowcipy i żarciki na temat turystyki”. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie „Jakie nowe wpisy znajdą się na blogu” oraz „Nowości, aktualizacje i dywagacje na temat”.


2 komentarze:

mateo pisze...

A jaki adres bloga? Bo nie zauważyłem nigdzie

Anonimowy pisze...

kliknij na zdj. bloga

Prześlij komentarz

 
;